Hledat zaměstnání
Hlavní strana / Volná místa / Valdice / PRACOVNÍK / PRACOVNICE ODBORNÉHO ZACHÁZENÍ VE VĚZEŇSTVÍ - VYCHOVATEL / VYCHOVATELKA - TERAPEUT / TERAPEUTKA

PRACOVNÍK / PRACOVNICE ODBORNÉHO ZACHÁZENÍ VE VĚZEŇSTVÍ - VYCHOVATEL / VYCHOVATELKA - TERAPEUT / TERAPEUTKA

Vězeňská služba České republiky nabízí volné pracovní místo v oboru výchovy a vzdělávání na pozici PRACOVNÍK / PRACOVNICE ODBORNÉHO ZACHÁZENÍ VE VĚZEŇSTVÍ - VYCHOVATEL / VYCHOVATELKA - TERAPEUT / TERAPEUTKA. Práce na plný úvazek v jednosměnném provozu. Pracovní poměr na dobu neurčitou s ohodnocením od 31 680 do 43 570 Kč/měsíc. Minimální požadované vzdělání je VŠ Bakalářské. Místem pracoviště je Vězeňská služba České republiky-Věznice VALDICE, okres Jičín. Nástup možný od 1.6.2023. Další informace Vám poskytne Naďa Hudská, , tel.: 493507219 PO-PÁ 7,00 - 14,30 hodin, e-mail: 22personalnivedouci@vez.val.justice.cz.

Zaměstnavatel: Vězeňská služba České republiky
Místo výkonu práce: Valdice
Platové ohodnocení: 31 680 – 43 570 Kč / měsíc
Typ pracovního vztahu: Práce na plný úvazek
Pracovní poměr: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva

Poznámka zaměstnavatele

Požadujeme: vysokoškolské vzdělání v bakalářském studijním programu - pedagogické vzdělání nebo psychologické vzdělání (není nutná jednooborová psychologie) nebo odborná způsobilost dle zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách, v platném znění + ucelený sebezkušenostní sociálně-psychologický nebo psychoterapeutický výcvik.
Praxe v léčbě závislostí vítána.
Platové podmínky: 11. platová třída dle Nařízení vlády č. 341/2017 Sb., v platném znění, a v závislosti na dosažené praxi + zvláštní příplatek.
Náplň práce: Zaměstnanec je tzv. "odborným garantem" programu specializovaného oddělení výkonu trestu odsouzených s poruchou osobnosti a chování, jakož i programu specializovaného oddělení pro výkon trestu odsouzených s poruchou osobnosti a chování, způsobenou užíváním návykových látek. Kromě výkonu psychoterapie nese jako "odborný garant" odpovědnost za dodržování odborné koncepce programu a jeho aktualizaci dle aktuálních poznatků v oboru adiktologie, a za odborné řízení programu a terapeutického týmu včetně provádění intervize.
Výhody:
200 hodin dovolené, 40 hodin dodatkové dovolené, 5 dnů indispozičního volna, možnost využití FKSP (příspěvek na stravování, penzijní připojištění, rekreaci, kulturní a sportovní akce, návratné bezúročné půjčky, bezplatné využití tělocvičny, posilovny, sauny, JUDO-sálu v objektu věznice), využívání vlastních rekreačních středisek v rámci České republiky a možnost výměnných rekreací ve Slovenské republice

První kontakt

Kontaktní osoba: Naďa Hudská
Telefon: 493507219 PO-PÁ 7,00 - 14,30 hodin
E-mail: 22personalnivedouci@vez.val.justice.cz

Referenční číslo ÚP: 27437340752
Poslední aktualizace: 11. 5. 2023

Podobné pracovní nabídky

Vězeňská služba České republiky – Valdice
11. 5. 2023 · 29 790 – 40 770 Kč
Informace o volných pracovních místech poskytuje Ministerstvo práce a sociálních věcí ČR.
Poslední aktualizace dat proběhla dne 7.6.2023.
O webu a kontakty | Ochrana osobních údajů | Souhlas s nastavením osobních údajů